جمع بندی زبان کنکور در صد روز

جمع بندی زبان کنکور در صد روز

با نزدیک شدن به زمان کنکور نیاز به جمع بندی و مرور فشرده همه درس ها حس می شود. در این مطلب روش جمع بندی و مرور کل دروس و مباحث زبان کنکور را بر اساس کتاب جمع بندی تیزشیم برای شما گفته ایم. 

جمع بندی زبان کنکور در 100 روز

صد روز به کنکور سراسری سال 99 مانده و می‌خواهیم مطالبی را که در طی این چند سال آموخته‌ایم را جمع‌بندی کنیم. گرچه درس زبان در کنکور سراسری ضریب کمتری نسبت به درس‌های عمومی دیگر دارد، اما اگر درصد بالایی از زبان را در کنکور سراسری داشته باشیم،می‌توانیم بهترین نتیجه را بگیریم و از رقبای خود فاصله بگیریم. (به جدول رتبه درصد زبان نگاه کنید)

برنامه ای برای همه 

این برنامه جمع بندی زبان کنکور صد روزه با توجه به جا‌به‌جایی زمان کنکور هم برای دانش‌آموزانی مناسب است که سطح متوسطی از دانش زبانی و مهارت تست زنی دارند هم آن‌هایی که قید زبان را زده اند و هم آنها که به دنبال 100 زدن زبان کنکور هستند!!

چطور؟ 

با استفاده از کتاب تیزشیم میتوانید در مرحله جمع بندی زبان کنکور روی نکات مهم و پر تکرار کنکور متمرکز شوید این کتاب با درسنامه جمع و جور و فاقد نکات اضافه در وقت شما صرفه جویی میکند و کاملا مناسب برنامه فشره جمع بندی در 100 روز نهایی تا کنکور است. 

بخشی از تیزشیم زبان را رایگان دانلود کنید.

حرف آخر

 در زمان جمع بندی می‌توانید به درصد مطلوب خودتان برسید پس با جدول زمانی پیش بریم.در این دوره نکات مهم گرامر ، لغتهای کلیدی و مهارت تست زنی در زمان کوتاه به حد advance ‌خواهند رسید. 

برنامه جمع بندی زبان کنکور

برای مطالعه بیشتر 

صفر تا صد زبان انگلیسی کنکور

2 نظر

شنبه 20 اردیبهشت 1399

بنظرم خوبه!!

ﺳﻪشنبه 23 اردیبهشت 1399

سلام دست شما درد نکنه میشه واسه بقیه دروس هم همچین چیزی قرار بدین

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399

بله به زودی برنامه بقیه درسها رو میذاریم

نظر شما چیست؟