موفقیت

موفقیت

هدف گذاری برای کنکور 1400

شاید همین روزهاست که مطالعه برای کنکور 1400 را شروع کرده اید شاید هم چند ماه آینده؛ مخاطب این نوشته همه کنکوری هاست.

موضوعی که به آن می پردازم سوال اکثر کنکوری ها و یازدهمی هاست : هدف گذاری برای کنکور 1400

بیشتر بخوانید

پشت کنکوری ها چگونه درس بخوانند

پشت کنکوری ها چگونه درس بخوانند؟ پشت کنکوری‌ها در خانه درس بخوانند یا کتابخانه؟ پشت کنکوری‌ها چه طور زمان‌شان را مدیریت کنند؟ اشتباهات پشت کنکوری ها؟ نکاتی برای پشت کنکوری ها ؟

بیشتر بخوانید

رتبه برتر کنکور 98 و حفظی نبودن دروس عمومی

گفتگو با رتبه برتر کنکور 98 پیرامون روش مطالعه دروس عمومی و اهمیت آنها.

بیشتر بخوانید

اهمیت دروس عمومی در گفتگو با رتبه برتر کنکور

مصاحبه با رتبه برتر کنکور

دشتبان: سبک مفهومی طراحان در طرح سوالات این دروس به خصوص در سالهای اخیر ما را به این نتیجه می‌رساند که برای کسب درصد مناسب در این دروس لازم است مطالعه مفهومی داشته باشیم‌ و این سبک مطالعه و یادگیری نیاز به زمان دارد و در یکی دو ماه به دست نمی‌آید.

بیشتر بخوانید

رابطه کنکور و خودشکوفایی

خود شکوفایی یعنی چه؟ آیا کنکور به خودشکوفایی افراد کمکی میکند؟ چگونه در زندگی خوشحال و راضی باشیم؟هر آدمی برای خوشحال بودن به حس رضایت نسبت به خودش نیاز دارد، این حس رضایت برای هرکس بسته به شخصیت و توانایی هایش متفاوت است یک فوتبالیست از ارائه یک بازی خوب لذت میبرد یک آهنگساز از ساختن قطعه ای زیبا و یک معلم از کشف و پرورش استعدادهای دانش‌آموزانَش.

بیشتر بخوانید

رتبه برتر کنکور و اهمیت دروس عمومی

همت یار رتبه برتر کنکور 98: دروس عمومی هم برای من و هم برای استادهایم اهمیت داشت. در واقع من به این فکر نمی‌کردم که این درسی که دارم می‌خوانم عمومی هست یا تخصصی، من سعی می‌کردم هر درسی که در برنامه دارم به بهترین شکل بخوانم و به آن مسلط بشوم.

بیشتر بخوانید

هشت قانون برای کمک به پشت کنکوری ها

پشت کنکوری یعنی چه؟ پشت کنکور بمانم یا نه؟ پشت کنکوری بودن چه حسی دارد؟ شاید سال‌ها پیش وقتی کلمه پشت کنکوری را می‌شنیدیم فکر نمی‌کردیم یک روز خودمان هم پشت کنکوری بشویم.

بیشتر بخوانید