برنامه‌‌ریزی عمومی

برنامه‌‌ریزی عمومی

برنامه جمع بندی عربی کنکور در صد روز

شمارش معکوس برای کنکور سراسری شروع شده است و داشتن برنامه دقیق برای جمع بندی دروس در زمان باقی مانده یکی از مهمترین ابزارهای موفقیت در کنکور است. در این مطلب به جمع بندی عربی کنکور پرداختیم.

بیشتر بخوانید

جمع بندی فارسی کنکور در صد روز

در فرصت باقی مانده تا کنکور بهتر است با برنامه جدی و هدفمند پیش بروید و وقت را هدر ندهید. با داشتن نقشه راه درست و برنامه جمع بندی فارسی کنکور میتوانید به بهترین درصد برسید

بیشتر بخوانید

جمع بندی دین و زندگی کنکور در صد روز

دین و زندگی از جمله دروس رتبه ساز می باشد. اهمیت این درس برای داوطلبان کنکور ریاضی و تجربی به حدی است که بیشترین ساعت مطالعه را به این درس از میان دروس عمومی اختصاص می دهند چون می دانند به خوبی می توانند به تست های این درس در کنکور، حمله کنند و از پسِ آن بر آیند.

بیشتر بخوانید

جمع بندی زبان کنکور در صد روز

با نزدیک شدن به زمان کنکور نیاز به جمع بندی و مرور فشرده همه درس ها حس می شود. در این مطلب روش جمع بندی زبان کنکور و مرور کل دروس و مباحث زبان کنکور را بر اساس کتاب جمع بندی تیزشیم برای شما گفته ایم.

بیشتر بخوانید

برنامه‌ریزی رایگان برای عربی عمومی کنکور 99

برنامه هفتگی برای عربی عمومی کنکور: اگر هنوز عربی عمومی کنکور خود را شروع نکردید با این برنامه می‌توانید استارت بزنید، فراموش نکنید دیر شروع کردن عمومی ها اصلا فکر خوبی نیست!

بیشتر بخوانید

برنامه‌ریزی رایگان برای دین و زندگی عمومی کنکور99

برنامه هفتگی برای دین و زندگی کنکور: اگر هنوز دین و زندگی عمومی خود را شروع نکردید با این برنامه میتونید استارت بزنید، فراموش نکنید دیر شروع کردن عمومی ها اصلا فکر خوبی نیست!

بیشتر بخوانید

برنامه‌ریزی رایگان زبان کنکور

برنامه هفتگی برای درس فارسی عمومی, اگر هنوز زبان عمومی خود را شروع نکردید با این برنامه میتونید استارت بزنید, فراموش نکنید دیر شروع کردن عمومی ها اصلا فکر خوبی نیست!

بیشتر بخوانید

برنامه‌ریزی رایگان برای فارسی عمومی کنکور99

برنامه هفتگی رایگان ویژه کنکور 99 . اگر هنوز فارسی عمومی خود را شروع نکردید با این برنامه میتوانید استارت بزنید ، فراموش نکنید دیر شروع کردن عمومی ها اصلا فکر خوبی نیست!

بیشتر بخوانید

چطور برنامه ریزی موفقی داشته باشیم؟

چطور به برنامه ریزی خود عمل کنیم؟ چطور برنامه ریزی خوبی داشته باشیم؟ چگونه برنامه خود را رها نکنیم؟
برنامه ریزی خوب برنامه ریزی شخصی شده است، یعنی برنامه ای که سبک زندگی ، علایق و شرایط تو را در نظر بگیرد و در مسیر رسیدن به اهدافت یاری ات کند.

بیشتر بخوانید