دین و زندگی

دین و زندگی بالاترین درصد عمومی ها در کشور


25 سوال دین و زندگی در 2 تیپ طراحی می‌شود : "آیات و روایات " و "متن" که در کنکور 15 سال گذشته شاید بیش از یک تست نتوان پیدا‌کرد که حافظه داوطلب را بسنجد. در این اتاق علمی روش مطالعه مفهومی دین و زندگی و هرچه برای رسیدن به درصد خوب در این درس لازم است برایتان میگوییم.

اخرین مطالب

ویدئوی آموزشی دین و زندگی کنکور

مجموعه ویدئوهای آموزشی وحید تمنا در درس دین و زندگی کنکور

بیشتر بخوانید

جمع بندی دین و زندگی کنکور در صد روز

دین و زندگی از جمله دروس رتبه ساز می باشد. اهمیت این درس برای داوطلبان کنکور ریاضی و تجربی به حدی است که بیشترین ساعت مطالعه را به این درس از میان دروس عمومی اختصاص می دهند چون می دانند به خوبی می توانند به تست های این درس در کنکور، حمله کنند و از پسِ آن بر آیند.

بیشتر بخوانید

بودجه بندی دین و زندگی کنکور 98

کدام درس دین زندگی مهمتر است؟ از کدام پایه بیشتر در کنکور سوال می آید؟ چه مباحثی تست خیزتر است؟ برای پاسخ به این پرسش ها ، سوالات دین و زندگی کنکور 98 سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی را با هم مقایسه کردیم و نتایج را در قالب جدول برایتان آماده کرده‌ایم.

بیشتر بخوانید

صفر تا صد دین و زندگی کنکور

بودجه‌بندی سوالات دین و زندگی در کنکور چگونه است؟ سوالات پایه دهم در کنکور چندتاست؟ چند جور سوال دردین و زندگی طرح می‌شود؟ چطور دین و زندگی را بخوانیم و یاد بگیریم؟ پاسخ همه این سوالات و سوالات شبیه این را در این مطلب بخوانید.

بیشتر بخوانید

مقایسه منابع دین و زندگی کنکور

مقایسه کتابهای دین و زندگی کنکور گاج، خیلی سبز و مشاوران

کدام کتاب تست برای دین و زندگی بهتر است؟ بهترین کتاب تست دین و زندگی چیست؟ بهترین کتاب کنکور دینی کدام کتاب است؟

بیشتر بخوانید

برنامه‌ریزی رایگان برای دین و زندگی عمومی کنکور99

برنامه هفتگی برای دین و زندگی کنکور: اگر هنوز دین و زندگی عمومی خود را شروع نکردید با این برنامه میتونید استارت بزنید، فراموش نکنید دیر شروع کردن عمومی ها اصلا فکر خوبی نیست!

بیشتر بخوانید

روش مطالعه آیات و احادیث دین و زندگی

یکی از مشکلات دانش آموزان برای پاسخگویی به سوالات دین و زندگی، بخش آیات و احادیث است در این مطلب 3 کار مهم که لازم است برای تسلط به آیات و احادیث انجام دهید برایتان گفته ایم.

بیشتر بخوانید

روش مطالعه دین و زندگی نکات درس به درس پایه دهم

روش مطالعه دین‌و‌زندگی دهم چیست؟ تکنیک‌های یادگیری دین‌و‌زندگی چگونه است؟همین ابتدا بگویم ، دین و زندگی درس حفظی نیست و باید آن را یاد بگیرید با تکرار کردن دین و زندگی مطالب فقط تا سه روز یادتان می ماند و سه روز بعد مقدار زیادی از آن را باید دوباره بخوانید نتیجه اینکه دین و زندگی پر از مفاهیمی است که باید آنها را بفهمید!

بیشتر بخوانید

روش مطالعه دین و زندگی رتبه برتر کنکور 98

رتبه برترها چطور درس می‌خوانند؟ روش مطالعه رتبه برتر‌ها در درس دین و زندگی کنکور چیست؟ همه چیز درباره دین و زندگی کنکور از زبان رتبه برتر کنکور 98 . چطور دین و زندگی کنکور بخوانیم؟ روش مطالعه مفهومی دین و زندگی کنکور.

بیشتر بخوانید

روش مطالعۀ آیات و روایت‌های دین و زندگی کنکور

چطور آیات و روایات دین و زندگی کنکور را حفظ کنم؟ چگونه دین و زندگی کنکور را یاد بگیریم؟ چطور همه آیات و روایات کتاب درسی را حفظ کنیم؟ روش مطالعه صحیح دین و زندگی کنکور چیست؟ 

بیشتر بخوانید